RU

Бюлетені для другого туру надрукують онлайн

26.01.2010, 14:22

Відео процесу виготовлення бюлетенів до другого туру президентських виборів транслюватиметься в Інтернеті. Про це повідомляється на офіційному сайті Прем'єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Спостереження і трансляцію за дорученням Кабінету Міністрів України і Прем'єр-міністра України проводитиме Міністерство внутрішніх справ України.

"Така процедура необхідна для того, щоб уникнути будь-яких можливих спроб незаконних дій під час виготовлення бюлетенів і уникнути у майбутньому обвинувачення з боку окремих політичних діячів у фальсифікаціях", - зазначив Міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко на брифінгу у Києві.

За його словами, відеоспостереження буде здійснюватися від початку процесу виготовлення до його завершення. Міністр також додав, що за процесом можна буде спостерігати у мережі Інтернет, оскільки процес буде транслюватися в режимі онлайн.

Юрій Луценко наголосив, що у приміщенні поліграфічного комбінату "Україна", на якому будуть виготовлятися бюлетені, не можуть перебувати жодні сторонні особи, незалежно від їхнього статусу. "Поліграфкомбінат є режимним державним об'єктом", - пояснив він.

Нагадаємо, що вранці 25 січня 2010 року у Києві захопили поліграфічний комбінат "Україна", на якому друкуються бюлетені для другого туру виборів Президента України.

Конфлікт на комбінаті "Україна": добірка новин>>>

Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини