RU

Бутусов поскаржився, що Міноборони не виходить на зв'язок. Там чекають його завтра

09.12.2020, 21:59
Бутусов поскаржився, що Міноборони не виходить на зв'язок. Там чекають його завтра   - Фото
Юрій Бутусов (фото – Юрій Бутусов, Facebook)

Журналіст Юрій Бутусов написав, що після вчорашньої пропозиції про працевлаштування в Міноборони перестали виходити на зв'язок. Там спростовують і кажуть, що журналіст вводить громадськість в оману.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Міністерство оборони перестало виходити на зв'язок. Учора я їм був терміново потрібен, а сьогодні на Facebook-сторінці Міністерства оборони про надання мені посади немає жодних повідомлень", – написав Бутусов у Facebook. Він попросив депутатів звернутися до президента й уряду та розглянути його програму щодо Міноборони.

Бутусов написав свій пост о 17:41. О 19:55 на сторінці Міноборони в Facebook з'явилося повідомлення про те, що кадрові служби міністерства "чекають Бутусова на співбесіду і засмучені його спробою ввести громадськість в оману".

Там зазначили, що не зобов'язані публічно викликати претендентів на співбесіду. Вчора було визначено уповноважену особу і залишено телефон для контакту в будь-який зручний для здобувача час, запевняють у Міноборони.

"Кадрова служба Міністерства оборони завтра 10 грудня 2020 року, запрошує Юрія Бутусова для співбесіди та ознайомлення з переліком наявних вакансій, які можуть бути запропоновані йому для працевлаштування", – йдеться в повідомленні.

  • Учора Міністерство оборони публічно запропонувало Бутусову зайняти "одну з міністерських посад". Відповідну заяву було опубліковано пресслужбою відомства.
  • Він  прийняв пропозицію й опублікував програму того, що потрібно зробити для "порятунку ситуації в Міноборони".
Вадим Ребрина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини