RU

Бут відреагував на своє вигнання з "Народної самооборони"

21.07.2008, 17:22

Депутатська група "Народна самооборона", що входить у блок НУНС не має юридичних повноважень на включення народного депутата України до свого складу або виключення його зі свого складу. Про це заявив народний депутат України від фракції НУНС Юрій Бут.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі нардепа, зокрема, Ю. Бут зазначив, що ця "група" не зареєстрована у Верховній Раді України, як суб'єкт, що входить до складу фракції НУНС. "А провокаторам, які прагнуть складення мною депутатських повноважень, хочу відповісти, що цього Ви не дочекаєтеся і для цього у вас немає юридичних підстав", - заявив депутат.

"З липня 2002 року я є громадянином України і для на підтвердження цьому є всі необхідні документи. Також з 9 липня 2002 року за моєю заявою про вихід з громадянства РФ, я не є громадянином РФ і на сьогодні його не маю", - наголошує Ю. Бут.

"Всі висловлювання в ЗМІ про ніби-то незаконне отримання мною громадянства України і збереження російського деяких політиків-пігмеїв я сприймаю як спробу їх дешевого піару і при цьому їх прощаю", - сказав депутат.

Нагадаємо, сьогодні член групи "Народна самооборона" Кирило Куліков заявив, що депутатська група "Народна Самооборона", що входить в блок НУНС у ВР, виключила зі свого складу народного депутата, члена фракції НУНС Ю. Бута.

НУНС 6 червня заявила, що наполягає на тому, щоб депутат парламенту Ю. Бут або відкликав свою заяву про вихід з коаліції, або склав депутатські повноваження. 6 червня депутати ВР Ігор Рибаков (БЮТ) та Ю. Бут (НУНС) заявили про вихід з коаліції.

Досьє на Юрія Бута >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини