RU

Бундестаг Німеччини проти ізоляції України через Тимошенко

27.06.2012, 10:29
Бундестаг Німеччини проти ізоляції України через Тимошенко - Фото
Фото: EPA
Правлячий в Німеччині блок Християнсько-демократичного союзу і Християнсько-соціального союзу виступає проти ізоляції України, незважаючи на кримінальне переслідування Юлії Тимошенко. Про це заявив член Бундестагу від ХДС/ХСС Карл-Георг Вельманн, відповідальний в правлячому блоці за зовнішню політику.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Вельманн підкреслив: "Ізоляція України від Європи - невірне рішення. Україна є частиною Європи, і ми повинні її підтримувати, щоб вона змогла йти по шляху, який вважає правильним".

Німецький парламентарій підтримав думку про те, що українській системі юстиції необхідна реформа. Це, за його словами, пішло б на користь економічним відносинам Києва та ЄС. "Не може бути іноземних інвестицій без того, щоб будь-якій компанії було забезпечено дотримання її прав, а не вибіркове застосування правосуддя", - сказав він.

Вельманн нагадав, що ЄС і Україна завершили переговори про асоціацію: "Ця угода повинна якомога швидше вступити в силу. ЄС повинен і далі підтримувати український народ і процес демократизації в Україні".

Нагадаємо, раніше у ФРН багато хто висловлював думку про те, що слід припинити діалог з Україною з приводу її європейської інтеграції через масові порушення закону, в тому числі - у справі колишнього прем'єр-міністра Тимошенко.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини