RU

Бульвар Івана Лепсе перейменовано в бульвар Вацлава Гавела

10.11.2016, 15:32
Бульвар Івана Лепсе перейменовано в бульвар Вацлава Гавела - Фото
Бульвар Вацлава Гавела (фото - google.com.ua/maps)
Для вшанування пам'яті видатних діячів сьогодні депутати Київради підтримали перейменування бульвару Івана Лепсе в бульвар Вацлава Гавела в Солом'янському районі, вулиці Софії Перовської - на вулицю Євгенії Мірошниченко в Шевченківському районі та вулиці Перспективної - на вулицю Ігоря Брановицького в Печерському районі Києва. Про це повідомляє прес-служба КМДА.

За словами керівника апарату КМДА Володимира Бондаренка, зазначені перейменування пройшли всі необхідні процедури, в тому числі громадське обговорення. Наприклад, перейменування вулиці Перспективної підтримали 80% киян, які взяли участь в його обговоренні.

Крім того, безіменна площу на перетині вулиць Маршала Малиновського та Добринінської в Оболонському районі названа площею Леоніда Телятникова, який захищав українців під час ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС.

Також скверу на перетині Стратегічного шосе і проспекту Науки в Голосіївському районі присвоєно назву Сквер імені волонтерів АТО, а скверу на Володимирському проїзді, 1 - назва Литовський.

За інформацією Департаменту фінансів КМДА, перейменування не потребує додаткового виділення коштів з міського бюджету.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини