RU

Бубенчика підозрюють у намірі порушити перемир'я 20 лютого

05.04.2018, 11:10
Бубенчика підозрюють у намірі порушити перемир'я 20 лютого - Фото
Іван Бубенчик

Слідство підозрює учасника Майдану Івана Бубенчика в тому, що вранці 20 лютого 2014 року він стріляв в правоохоронців з метою дестабілізувати ситуацію. Про це розповів адвокат сімей героїв Небесної сотні Віталій Титич з посиланням на текст підозри.

У документі сказано, що Бубенчику пред'явили підозру в тому, що близько 07:00 -0 8:00 ранку 20 лютого 2014 року на Майдані він зробив три прицільних постріли з мисливського карабіна Сайга М3 (7,62x39). В результаті були вбиті прапорщик ВВ і прапорщик "Беркуту", також був важко поранений майор ВВ, які, сказано в підозрі, не здійснювали злочинів проти учасників акцій протесту, а з 06:00 стояли в шерензі від стели Незалежності на Майдані до вулиці Інститутської, забезпечуючи порядок.

Бубенчику інкримінують вбивство працівників правоохоронного органу у зв'язку з виконанням ними службових обов'язків (п.п. 1, 12 ч. 2 ст. 115, ст. 348, ч. 1 ст. 263 КК).

На думку слідства Бубенчик знав про перемир'я і, відкривши вогонь на поразку, "зробив навмисні протиправні дії, діючи за попередньою змовою з іншими особами з метою дестабілізації ситуації тимчасового перемир'я, за відсутності обставин вчинення необхідної оборони або дій в стані крайньої необхідності".

При цьому він розумів, що такі дії можуть призвести до застосування зброї проти учасників протестів.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини