RU

Брюссель назвав Києву крайній термін для виконання умов ЄС

21.02.2013, 13:34
Брюссель назвав Києву крайній термін для виконання умов ЄС - Фото
4b639ba7e6d5ce0940379c7b00ceec3c.jpg
До травня Україна повинна продемонструвати відчутний прогрес у виконанні цих умов, щоб Угоду про асоціацію можна було б підписати до Вільнюського саміту Східного партнерства, - передає Інтерфакс-Україна.

"Травень - це важливий час в нашому календарі, коли мають бути розпочаті внутрішні процедури, які дозволять нам підписати Угоду про асоціацію до Вільнюського саміті. Комісія повинна підготуватися, щоб просити Раду ЄС авторизувати підписання угоди", - заявило в четвер в Брюсселі дипломатичне джерело Зовнішньополітичної служби Європейського Союзу.

У зв'язку із цим джерело підкреслило, що європейська сторона "нагадує нашим колегам, що часу мало". "Ми повинні побачити це (прогрес, - ред.) до травня", - констатував європейський політик.

Нагадаємо, раніше голова Комітету у закордонних справах Європейського парламенту Елмар Брок заявив, що угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом буде підписана за умови звільнення лідера опозиції Юлії Тимошенко. "Угода про асоціацію, включаючи Угоду про зону вільної торгівлі між ЄС і Україною, може бути підписана в листопаді 2013 року на саміті у Вільнюсі. Але для цього ваша країна повинна виконати умови, зазначені в останній резолюції Європейського парламенту: українські політв'язні Юлія Тимошенко, Юрій Луценко й інші повинні бути звільнені, вибори необхідно проводити відповідно до демократичних стандартів, а також має бути проведена реформа правоохоронної системи, насамперед реформа Генеральної прокуратури", - заявив Брок
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини