RU

Бродський змінив посаду, але не суть роботи

17.02.2011, 10:10
Бродський змінив посаду, але не суть роботи - Фото
bcd9fa5419f7d9f2bdeaf33ee98ca826.jpg

Бродський змінив посаду, але не суть роботи

Екс-глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський (на фото) на новому посту урядового уповноваженого з питань дерегуляції збирається остаточно розібратися з техоглядом і бланками суворої звітності.

"Як я хочу використати своє нове призначення? Я зустрічався з Прем'єром, він поставив завдання продовжувати дерегуляцію і навіть пришвидшити її проведення. Завдання, яке стоїть перед цим блоком уряду, - це створити такі правила, за якими людям буде вигідно жити згідно із законом і платити податки", - сказав М.Бродський, якого цитує "Дзеркало тижня".

"Вважаю цю посаду потрібною, оскільки з позиції, скажімо, керівника департаменту (аналога Держкомпідприємництва у структурі Мінекономрозвитку, - ред.), я думаю, усі розуміють, що провести дерегуляцію, просто розмовляючи з міністром на рівних, було б неможливо", - наголосив М.Бродський.

За його словами, тільки і саме дерегуляцією можна вирішити завдання, "яку ставить перед собою уряд – вивести весь бізнес України з "тіні" у легальну площину, щоб підприємці могли спокійно працювати і ні про що не думати".

"Усе це вирішується насамперед дерегуляцією – спрощенням всього обліку. Тобто державу мають створити зрозумілі прозорі правила у вигляді "коридора", за яким, не порушуючи закони, може йти вся комерційна частина суспільства", - зазначив він.

У зв'язку з цим, насамперед, чиновник збирається до кінця розібратися з техоглядом і бланками документів суворої звітності. "Однозначно – це доведення до кінця дерегуляції у сфері техогляду, реєстрації автомобілів. Тема обговорюється і всі розуміють, що потрібно щось робити з ним, і навіть президент дав завдання привести техогляд у відповідність до світової, європейської практики. Ми цим займаємося і я впевнений, що ми зможемо довести це до кінця", - наголосив він.

До того ж М.Бродський зазначив, що не підтримує повне скасування проведення техогляду, за яке сьогодні не захотіла проголосувати Верховна Рада.

Щодо бланків суворої звітності, то їхню вартість М.Бродський збирається "не просто зменшити, а дуже сильно зменшити". "Ми наведемо з цим остаточний порядок і здешевимо людям життя, починаючи з тієї ж довіреності у нотаріуса і закінчуючи кількістю бланків, які людей змушують купувати щодня аж до паспортів для корів", - сказав він, додавши, що "всі ці голограми, слава богу, Кабмін вже скасував".

Крім того, серед проблемних сфер із великою часткою "зарегульованості" М.Бродський відзначив ветеринарну службу, права споживачів, податкову сферу та інші. Також він зазначив, що у планах введення заборони на продаж ліків через Інтернет.

Як повідомлялося раніше, у межах адміністративної реформи Держкомпідприємництва потрапило під скорочення.

Раніше в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ М.Бродський повідомив, що орган існуватиме як департамент у складі Міністерства економічного розвитку і торгівлі. Очолити його запропоновано М.Бродському, який тепер буде наділений ще і функціями уповноваженого Кабінету Міністрів з дерегуляції.

Напередодні Кабінет Міністрів України призначив М.Бродського Урядовим уповноваженим з питань дерегуляції господарської діяльності. Відповідне розпорядження N114 оприлюднене на урядовому порталі.

Михайло Бродський: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини