RU

Бродський стверджує, що не писав за Януковича відповідь блогерам

09.08.2010, 16:12

Михайло Бродський стверджує, що не має ніякого відношення до відповіді Президента Віктора Януковича блогерам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держкомітету з питань регуляторної політики і підприємництва, поширена у ЗМІ інформація про причетність М.Бродського до підготовки цієї відповіді недостовірна. "Це абсолютна нісенітниця. У мене дійсно є свій блог, я один з провідних блогерів України, але ніякого відношення до відповіді Президента блогерам ні я, ні моя прес-служба не мають", - сказав М.Бродський.

Відповідну інформацію, поширену об'єднанням "Журналісти проти депутатів", М.Бродський назвав вигадкою і провокацією.

Нагадаємо, у відповідь на претензії СБУ до блогера О.Шинкаренка, якого викликали на допит в СБУ з приводу його записів в ЖЖ, українські блогери вирішили провести флеш-моб "Хочу на допит в СБУ". Охочі можуть написати у своєму блозі, що хочуть "убити Януковича".

Реагуючи на ці заклики, В.Янукович в п'ятницю обнародував свою відповідь українським блогерам. На його думку, викликати на допит блогера - це останнє, чим має займатися Служба безпеки України. "Я задоволений тим, як СБУ ламає корупцію, як багато зроблено за відносно короткий час у боротьбі з наркомафією. Але трапляються і такі перегини, як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція з цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи", - зокрема, наголосив В.Янукович.

Пізніше організація "Журналісти проти депутатів" з посиланням на джерело в Адміністрації Президента повідомила, що відповідь В.Януковича блогерам Президент не тільки не писав, але навіть не бачив. Дана інформація нібито поширена М.Бродським з дозволу Г.Герман.

Михайло Бродський: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини