Бродський стверджує, що не писав за Януковича відповідь блогерам

09.08.2010, 16:12

Михайло Бродський стверджує, що не має ніякого відношення до відповіді Президента Віктора Януковича блогерам.

Як по

Михайло Бродський стверджує, що не має ніякого відношення до відповіді Президента Віктора Януковича блогерам.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ в прес-службі Держкомітету з питань регуляторної політики і підприємництва, поширена у ЗМІ інформація про причетність М.Бродського до підготовки цієї відповіді недостовірна. "Це абсолютна нісенітниця. У мене дійсно є свій блог, я один з провідних блогерів України, але ніякого відношення до відповіді Президента блогерам ні я, ні моя прес-служба не мають", - сказав М.Бродський.

Відповідну інформацію, поширену об'єднанням "Журналісти проти депутатів", М.Бродський назвав вигадкою і провокацією.

Нагадаємо, у відповідь на претензії СБУ до блогера О.Шинкаренка, якого викликали на допит в СБУ з приводу його записів в ЖЖ, українські блогери вирішили провести флеш-моб "Хочу на допит в СБУ". Охочі можуть написати у своєму блозі, що хочуть "убити Януковича".

Реагуючи на ці заклики, В.Янукович в п'ятницю обнародував свою відповідь українським блогерам. На його думку, викликати на допит блогера - це останнє, чим має займатися Служба безпеки України. "Я задоволений тим, як СБУ ламає корупцію, як багато зроблено за відносно короткий час у боротьбі з наркомафією. Але трапляються і такі перегини, як, наприклад, історія з блогером. Думаю, що наша з вами позиція з цього приводу допоможе керівництву СБУ відкоригувати стиль своєї роботи", - зокрема, наголосив В.Янукович.

Пізніше організація "Журналісти проти депутатів" з посиланням на джерело в Адміністрації Президента повідомила, що відповідь В.Януковича блогерам Президент не тільки не писав, але навіть не бачив. Дана інформація нібито поширена М.Бродським з дозволу Г.Герман.

Михайло Бродський: біографія і добірка новин>>>
Віктор Янукович: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить