RU

Бродський просить "ЛІГАБізнесІнформ" виступити секундантом на дуелі з Кужель

29.04.2010, 14:50

Бродський просить "<b>ЛІГА<i>БізнесІнформ</i></b>" виступити секундантом на дуелі з Кужель
Глава Держкомітету з питань регуляторної політики і підприємництва Михайло Бродський підтвердив готовність взяти участь у публічній дискусії з екс-головою Комітету Олександрою Кужель. Орієнтовна дата - "після 5 травня".

"Я вкотре підтверджую готовність взяти участь у цій дискусії, пропоную зустрітися після 5 травня. Я готовий розповісти про те, як Олександра Кужель обманювала підприємців, вирішуючи на посту голови свої особисті справи", - цитує М.Бродського прес-служба Держкомпідприємництва.

"Також я звертаюся до агентства ЛІГАБізнесІнформ з проханням організувати цю зустріч і виступити у ролі секундантів. Якщо хтось відмовиться від дискусії і не з'явиться, той задекларує свою неправоту", - заявив новий глава Комітету.

До того ж М.Бродський повідомляє, що пропонував О.Кужель провести дебати у телеефірі, однак вона відмовилася.

Нагадаємо, що 27 квітня президент Аналітичного центру "Академія", екс-глава Держкомпідприємництва Олександра Кужель заявила, що готова до публічних дебатів з М.Бродським, який викликав її два тижні тому "на дуель", і не відмовлялася від зустрічі (зокрема у прес-центрі ЛІГАБізнесІнформ).

Як пояснили у прес-службі О.Кужель, "виклик на дуель" вона прийняла відразу, але саме М.Бродський відхилився від публічних дебатів на телебаченні.

"О.Кужель наполягає на проведенні заявлених дебатів, темою яких будуть професійні питання, в присутності широкого кола журналістів і експертів", - позначив позицію екс-глави Держкомпідприємництва її представник.

Редакція ІА ЛІГАБізнесІнформ підтверджує своє запрошення М.Бродському і О.Кужель провести публічну дискусію у прес-центрі агентства в зручний для них час, а також відповісти на питання запрошених журналістів.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини