Британці приїхали в Донбас: як впроваджують програму для ЗСУ

23.11.2018, 10:23
Британці приїхали в Донбас: як впроваджують програму для ЗСУ - Фото
Джерело фото: прес-центр штабу АТО

Підрозділи Збройних Сил України впроваджують в практику досвід армій НАТО. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС в Facebook.

Військовослужбовців, які пройшли підготовку за британською програмою навчання "Orbital", відвідала делегація Великої Британії, щоб переконатися - наскільки ефективною в умовах проведення операції об'єднаних сил ця підготовка є для українців.

Українські та британські військовослужбовці обмінялися думками щодо програми "Orbital" і обговорили плани подальшої співпраці.

Фото: facebook.com/pressjfo.news

"Завданням британських інструкторів, які знаходяться в Україні в рамках місії "Orbital", є допомога і проведення навчання українських військовослужбовців діям оборонного неескалаційного характеру. Сполучене Королівство стоїть пліч-о-пліч з Україною", - сказав керівник британської військової делегації.

Програма навчально-тренувальної місії Великобританії "Orbital" охоплює кілька напрямків, серед яких: підготовка по саморобним вибуховим пристроям, ведення оборонних дій в умовах населеного пункту, тактична медицина, розвідка, підготовка старшого сержантського складу, контрснайперсь боротьба.

19 вересня 2018 року державний секретар з питань оборони Великобританії Гевін Вільямсон приїхав в зону проведення операції об'єднаних сил.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю