RU

Братські коріння України і Росії газу не стосуються,-Жириновський

28.01.2013, 13:33
Братські коріння України і Росії газу не стосуються,-Жириновський - Фото
Фото: ЕРА
Володимир Жириновський підтримує, що Газпром виставив Україні рахунок за недобір газу, оскільки "сидіти на утриманні ніхто не повинен". Про це він сказав сьогодні на прес-конференції в Києві.

В ході свого вступного слова Жириновський багато розповідав про необхідність єднання трьох братніх народів - російського, українського та білоруського. Журналісти поцікавилися, чому Росія виставляє братньому народу рахунок на $7 млрд. за недобір газу. "Торгівля окремо. Навіть родичам допомагати не треба. Всіх послати на три букви. Кожен повинен заробити сам. Все сам. Сидіти на утриманні ніхто не повинен. Це була радянська економіка, хтось когось годував", - зазначив Жириновський.

"Отримувати газ безкоштовно - це можна. Все за все платять", - додав він.

Нагадаємо, раніше Газпром зажадав від НАК Нафтогаз України $7 млрд. за недобір близько 16 млрд. кубометрів газу в 2012 році. В той же час в Нафтогазі не вважають, що повинні оплачувати рахунок за недобір. "Про скорочення обсягів газу ми заздалегідь інформували Газпром ... У травні ми зробили декілька заяв з цього приводу ... Зі свого боку ми вважаємо, що виконали всі зобов'язання", - сказало джерело у НАКу.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини