RU

Брат Луценка: Замовлення надійшло, пацани з ГПУ сказали "є!"

20.07.2012, 12:46
Брат Луценка: Замовлення надійшло, пацани з ГПУ сказали
Сергій Луценко
Прокуратура перестаралася в спробі виконати замовлення проти колишнього міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка та була змушена визнати свою неспроможність. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів його брат Сергій Луценко, коментуючи судовий процес і рішення прокурорів пом'якшити звинувачення у другій справі проти екс-міністра.

"Дії прокуратури говорять про те, що вони дотягують до закриття справи за строками давності", - зазначив він.

Відповідаючи на питання, навіщо це потрібно прокуратурі, Сергій Луценко зауважив, що у справі "відсутній предмет для суду, відсутній злочин". "Прокуратура прокручує способи для того, щоб відіграти свою замовну партитуру", - вважає він. За його словами, логічного пояснення цьому немає.

"Генеральний прокурор Віктор Пшонка свого часу говорив, що він солдат на службі президента Віктора Януковича. Поступило замовлення на посадку Луценка. Пацани з ГПУ сказали "Є!" і стали рити", - сказав він.

При цьому він не вважає, що на прокуратуру могло вплинути рішення Європейського суду з прав людини, який визнав екс-міністра політичним в'язням. "Абсолютно не могло вплинути. Йдеться про прокурорів, обділених розумом, мораллю і совістю. На них нічого, крім вказівок босів, вплинути не може", - зазначив брат Луценка.

Нагадаємо, прокурори змінили звинувачення Луценка по другій кримінальній справі стосовно стеження за водієм екс-заступника голови СБУ Володимира Сацюка Валентином Давиденком. Прокурори більше не бачать в діях екс-міністра Луценка зловживання службовим становищем, але звинувачують його у службовій халатності. Якщо раніше Луценку загрожувало до 7 років ув'язнення у другій справі, то тепер - не більше 2-х.

Зазначимо, що у першій справі щодо святкування дня міліції та виділення квартири своєму водієві екс-міністр отримав 4 роки в'язниці.

Досьє на Юрія Луценка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини