RU

Брат Луценка розповів, чим влада обдарувала "замовників"

16.02.2012, 15:19
Брат Луценка розповів, чим влада обдарувала
Юрій Луценко з братом в Печерському суді Києва (фото - nso.org.ua)
Прокурори і слідчі у справах Юрія Луценка та Юлії Тимошенко відпрацьовують політичне замовлення, отримуючи за це матеріальні блага. Про це ЛІГАБізнесІнформ розповів брат екс-міністра Сергій Луценко, коментуючи судовий процес проти Луценка.

Він підкреслив, що в ході судового процесу сторона обвинувачення не змогла довести жодного пункту звинувачень проти Луценка.

"Можна оцінювати логіку хомо сапієнс, але не можна оцінювати логіку цих прокурорів. Щоб зрозуміти цю владу, мабуть, потрібно побувати на зоні, тому що у них відсутня нормальна людська логіка", - сказав він.

"Мета прокурорів - виконати замовлення", - переконаний брат Луценка.

Він підкреслив: "Давайте задамо собі питання, де сьогодні знаходиться керівник слідчої бригади, яка займалася кримінальною справою Юрія Луценка? Сьогодні ця людина - заступник прокурора Івано-Франківська з прицілом на посаду прокурора міста! Відразу, як тільки завершилось слідство, він виїхав на підвищення, отримав посаду ".

Крім того, Сергій Луценко згадав прокурора Лілію Фролову, яка вела справу Тимошенко. "Задайте собі питання, як з гуртожитку переселилася в добре влаштовану квартиру прокурор Фролова, відразу після закінчення процесу проти Тимошенко?" - сказав він.

Сергій Луценко переконаний, що слідчі і прокурори у справах Луценко і Тимошенко "виконують конкретне замовлення, відпрацьовуючи підвищення по службі або матеріальні блага, які їм будуть надані за виконання замовлення".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колегія суддів Печерського суду Києва віддалилася в дорадчу кімнату для ухвалення рішення по кримінальній справі екс-міністра внутрішніх справ Луценка. Суддя у справі Сергій Вовк повідомив, що вирок буде оголошено 27 лютого о 9:00.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини