RU

Брат Литвина заперечує напад на активістів і хоче судитися

28.08.2012, 15:04
Брат Литвина заперечує напад на активістів і хоче судитися - Фото
Фото: YouTube

Брат спікера Верховної Ради Петро Литвин заявляє, що направить звернення до суду та правоохоронних органів за наклеп про нібито його участь у побитті агітаторів, які роздавали листівки проти Володимира Литвина.

"В інтернет-виданнях 21 серпня була поширена неправдива інформація наклепницького характеру про те, що я особисто напав на активістів громадського руху "Відсіч" за розповсюдження наклепницьких листівок проти мого брата Володимира Литвина. Із цього приводу я хочу заявити, що ніяких насильницьких дій щодо когось не здійснював", - йдеться у зверненні П.Литвина, опублікованому в газеті "Час Полісся", яку цитує агентство Інтерфакс-Україна.

"Звичайно, розуміючи ситуацію, я не міг бути вдома у вихідний день, коли в рідному місті група найманих, дорого оплачених молодчиків поширювала брутальну й цинічну брехню проти Володимира Михайловича і нашої родини", - йдеться у зверненні.

"Я був на місці подій. Звичайно, я був глибоко обурений тим, що відбувається, але на провокації не піддався. Я готовий відстоювати свою честь і гідність у суді і подаю відповідні звернення в правоохоронні і судові органи", - заявляє П.Литвин.

Нагадаємо, раніше Українська правда повідомляла, що в Новоград-Волинському на активістів громадського руху "Відсіч" напала група невідомих, серед яких вдалося впізнати брата спікера Верховної Ради.

Досьє на Петра Литвина

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини