RU

Брат Ющенка розповів, що він думає про Балогу

20.05.2009, 10:16

Брат Президента України і народний депутат Петро Ющенко вважає екс-голову Секретаріату Президента Віктора Балогу "унікальним менеджером".

Як повідомляє "Мережа екстреного оповіщення", П.Ющенко заявив: "Віктор Балога - це унікальний менеджер. Унікальний менеджер з великою силою волі. І, як на мій погляд, то цим все сказано. Можливо, були випадки, де були деякі, скажемо там, різкості, перегини в чомусь, це враховуючи його… ту ж саму силу волі. Але, загалом, минув час, і за той період багато доброго було зроблено. Я так можу охарактеризувати. І скажу, що, знаєте, з 2005-го року, коли з Майдану прямо Олександр Зінченко перейшов на Банкову, тоді були інші вимоги… Можливо, вони були не зовсім ще усвідомлені, в тому числі й Секретаріатом, і Президентом. Але коли ми прийшли з Майдану, ми оголосили нову пору. І багато очікувань було. І народ, індивідуум, він вважав, що ми прокинемося відразу у новій державі. А як сказано ще у Святому листі, що для того, щоб перебудувати державу, треба перебудувати людину…"

"Пам'ятайте, як ми відійшли від назви, від Адміністрації Президента? Оскільки вона вже була настільки одіозна, настільки за нею вже був шлейф, скажемо так, непопулярних рішень, що назву змінили - Секретаріат Президента. І Олександр Зінченко, і Олег Рибачук, і Віктор Балога відповідним періодам, відповідним термінам - така вже доля. Від сьогодні ми маємо сказати, що, якщо вже так було, то так повинно було бути. Наскільки це ефективно і наскільки кожний відповідав своєму інтервалу - підкаже майбутнє", - резюмував брат глави держави.

Петро Ющенко: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини