RU

БПП готовий взяти в коаліцію Батьківщину і партію Ляшка

29.10.2014, 14:35
БПП готовий взяти в коаліцію Батьківщину і партію Ляшка - Фото
Володимир Гройсман
Блок Петра Порошенка направив проект коаліційної угоди Народному фронту, партії Самопоміч і партії Батьківщина. Не виключають участі в коаліції Радикальної партії Ляшка. Про це повідомив один з лідерів БПП Володимир Гройсман.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Гройсман нагадав, що в понеділок проект коаліційної угоди був направлений Народному фронту і об'єднанню Самопоміч, сьогодні - Батьківщині Юлії Тимошенко. Решта учасників політичного процесу можуть ознайомитися з ним на сайті партії.

"Ми відкриті для максимально можливої ​​коаліції, яка може бути створена в парламенті. Ми бачимо, що нашим партнером може бути Народний фронт, Самопоміч, Блок Юлії Тимошенко і потенційно може розглядатися Радикальна партія Ляшка. Але це все - питання публічних переговорів", - сказав він.

Також Гройсман, відповідаючи на запитання журналістів, зазначив, що між Блоком Петра Порошенка та Народним фронтом ще не було дискусії з посади прем'єр-міністра. "Але вона буде. Дуже важливо перше, що ми будемо робити, і друге - хто це буде робити", - сказав він.

Гройсман зазначив, що той, хто буде реалізовувати коаліційну угоду, очолюючи уряд, повинен буде взяти на себе зобов'язання щомісячно звітувати про діяльність коаліційного уряду.

Гройсман підкреслив, що одним з перших законопроектів, які повинна прийняти нова Рада, має бути проект закону про скасування депутатської недоторканності. Він також додав, що одне з ключових завдань нової влади - це створити якісну судову систему.

Нагадаємо, сьогодні Блок Петра Порошенко запропонував свій варіант коаліційної угоди. Народний фронт виніс на обговорення свій альтернативний варіант.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини