RU

Бойовики залишили жителів ОРЛО без води: оголошено режим НС

26.09.2016, 17:15
Бойовики залишили жителів ОРЛО без води: оголошено режим НС - Фото
b66ddcdb6a46d07f9aed941e3f648156.jpg
На окупованій території Луганської області через проблеми з водою введений режим надзвичайної ситуації. Цю інформацію ЛІГА.net підтвердили жителі окупованого Луганська.

Таке рішення було прийнято в зв'язку з постійною відсутністю води та недостатнім водопостачанням міст ОРЛО.

"Води немає взагалі, ближче до вечора в деяких районах з'являється по годинах, так жити неможливо", - зазначила луганчанка Світлана.

У Ровеньках така ж ситуація. "Вода може бути на перших поверхах максимум дві години і все", - уточнив місцевий житель Сергій.

У Красному Лучі жителі взагалі забули практично про те, що вода може текти з крана. "Про яку воді Ви взагалі говорите. Знущаєтеся? Зараз думають про те, як підвозити воду", - сказала Ірина.

Проблема з водопостачанням загострилася з початком гібридної війни в Донбасі в 2014 році, коли водопровідні мережі перебували під постійними обстрілами з боку терористів.

Сума збитків, які несе Україна, при подачі води на окуповану бойовиками територію Луганської області, становить в середньому 19 млн грн щомісяця.

ДНР і ЛНР - терористичні організації, які захопили за підтримки Російської Федерації частину Донецької та Луганської області України. Обидві організації створені, фінансуються і утримуються Росією, звідки, крім іншого, терористи отримують бойовиків, інструкторів, а також важку техніку, зброю, боєприпаси та паливо.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини