Бойовики перехопили шифрограму Туки Яценюку

25.03.2016, 11:03
Бойовики перехопили шифрограму Туки Яценюку - Фото
Георгій Тука
Шифрограма голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки прем'єр-міністру Арсенію Яценюку  потрапила до проросійських найманців. Про це повідомив Тука в своєму  Twitter.

"П'ята колона" в ВГА діє! На одному з сепарскіх сайтів виклали мою шифротелеграми Яценюку! Вітаю місцеве СБУ за прекрасну роботу ", - зазначив Тука.

В ефірі каналу  112  Тука зазначив, що, швидше за все шифрограма може бути використана в піар цілях.

 
"Зміст шифротелеграми стосується забезпечення Луганської області електроенергією і проблематики, яка виникла з Луганським енергооб'єднанням. Там нічого такого таємного немає", - зазначив Тука.

"Але сам факт, що шифротелеграма між прем'єр-міністром і главою військово-цивільної адміністрації потрапляє у відкритий доступ і, більше того, на сепарські сайти, - у мене просто немає коментарів щодо якості документообігу та збереження таємниці в облдержадміністрації", - зазначив голова Луганської ОВЦА.

Вчора на одному з сайтів сепаратистів з'явилася інформація з посиланням на Туку, що аварія на ТЕС усунена, подача енергії була відновлена.

Він вважає, що за збереженням таємниці повинна відповідати СБУ.

Тука зазначив, що приблизно здогадується, звідки міг бути витік інформації - від одного зі співробітників облдержадміністрації.

Голова Луганської обласної ВЦА нагадав, що недавно, коли він підписав одне з розпоряджень в п'ятницю ввечері, в той день, коли проходила зустріч в Мінську, і українським учасникам переговорів вдавалося тиснути на протилежну сторону, саме на наступний день, в суботу вранці, протилежна сторона на мінських переговорах радикально змінила свою позицію. "Інформація була у них на руках", - додав Тука.

Вчора через аварію на ТЕС в Щасті третина Луганщини
залишилася без світла.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

LIGA радниківНевидимая власть. Зачем руководству страны 500 советников и помощников