RU

Бойовики перегнали українські БМП з Краматорська до Слов'янська

16.04.2014, 13:20
Бойовики перегнали українські БМП з Краматорська до Слов'янська - Фото
Українська військова техніка під контролем невідомого бойовика в Слов'янську

Невідомі бойовики відігнали мінімум шість машин української армії, які українські солдати добровільно покинули в Краматорську, до Слов'янська. Від Слов'янська до Краматорська менше 10 км шляху.

На відеороликах і фотознімках, які потрапили в інтернет, видно, що БМП української армії з одними і тими ж бортовими номерами спочатку знаходяться в руках української армії в Краматорську, потім вже під російськими прапорами рухаються по трасі, і врешті опиняються на вулиці Слов'янська. Судячи з техніки водіння бойової машини, бронетехніка опинилася в руках професіоналів

Проміжний підсумок операції українських силовиків в Слов'янську і Краматорську: один убитий офіцер Альфи, четверо поранених, двоє полонених, шість втрачених одиниць бронетехніки.

Міноборони України як і раніше не коментує ситуації. 


Бойовики перегнали українські БМП з Краматорська до Слов'янська
Бойовики перегнали українські БМП з Краматорська до Слов'янська
Нагадаємо, сьогодні повідомлялося, що в Краматорську невідомі люди в камуфляжі нібито контролюють близько 10 машин БМП (за іншими даними, БМД) Збройних Сил України і поставили на них російські прапори. Судячи з відеороликів в YouTube, українські солдати самі залишили військову техніку під натиском мирних місцевих жителів, під прикриттям яких технікою заволоділи бойовики.

Фото: twitter.com

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини