RU

Бойовики отримали дані акредитованих в штабі АТО журналістів

26.05.2016, 13:05
Бойовики отримали дані акредитованих в штабі АТО журналістів - Фото
Фото: mediarnbo.org
Один із сайтів проросійських бойовиків опублікував імена та контактні дані українських і зарубіжних журналістів, які отримували акредитацію в штабі АТО для роботи в Донбасі.

На сайті доступні для скачування два файли в форматі pdf. У першій таблиці представлені імена, місця роботи та номери мобільних телефонів журналістів українських телеканалів, друкованих ЗМІ та інтернет-видань, в тому числі ЛІГА.net.

У другій таблиці - представники зарубіжних медіа: BBC, CBN, Sky News, VICE News, AFP та інші.

Вказується, що це дані станом на 10 жовтня 2014 року. У базі - близько 1900 імен.

Як повідомляє  Українська правда, Служба безпеки України знає про публікацію і проводить розслідування, яким чином відомості про акредитацію могли потрапити до рук бойовиків.

"Для отримання акредитації журналісти повинні були надати копії своїх паспортів, копії прес-карт і безпосередньо запит від видання з вказаними контактними номером журналіста. Таким чином, можна припустити, що бойовики можуть володіти персональними даними журналістів", - зазначає видання.

Раніше сайт Миротворець оприлюднив дані журналістів, які отримали так звану акредитацію на окупованих територіях Донбасу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини