RU

Бойкот Євро-2012 не врятує Тимошенко, - голова Європарламенту

04.05.2012, 14:28
Бойкот Євро-2012 не врятує Тимошенко, - голова Європарламенту - Фото
Мартін Шульц (фото - EPA)
Президент Європейського парламенту Мартін Шульц вважає, що заклики до бойкоту Євро-2012 в Україні не є конструктивними і "не допомагають продовжувати діалог, необхідний для швидкого вирішення ситуації з екс-прем'єром Юлією Тимошенко".

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Шульц знаходиться в постійному контакті з українською владою і "наполегливо працює, щоб переконати їх зробити все можливе для Тимошенко, знайти рішення".

"Це гарантує, що міжнародне спортивне співтовариство не стане жертвою цієї ситуації. Президент Шульц сподівається, що рішення буде знайдено до початку Євро-2012", - йдеться в коментарі, переданому прес-секретарем президента ЄП Арміном Машмером.

У той же час, президент Європарламенту констатує, що якщо ситуація залишиться без змін, він не візьме участі у футбольних матчах Євро-2012 в Україні.

Нагадаємо, Європа посилює тиск на Україну. Кілька президентів європейських країн з різних причин, - одні посилаючись на завантаженість, інші прямо пов'язуючи своє рішення з Тимошенко, - скасували поїздки на саміт Центральної Європи в Ялті, на якому буде присутній Янукович. Ще одним важелем впливу на режим в Україні може стати Євро-2012 - лідери Європи зараз серйозно розглядають можливість бойкотувати чемпіонат. Заходи в Україні, присвячені Євро-2012, не має наміру відвідувати ніхто з єврокомісарів.

Досьє на Юлію Тимошенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини