Бойко і Медведчук: Державіаслужба відповіла на звинувачення

03.04.2019, 17:03
Бойко і Медведчук: Державіаслужба відповіла на звинувачення - Фото
Screenshot_3

У Державіаслужбі заявили, що співпрацюють з ДБР

В Державіаслужбі заявили, що, дозволивши  Юрію Бойку і Віктору Медведчуку вилетіти в РФ, їх співробітники діяли виключно в рамках своєї компетенції і на підставі нормативно-правових актів, які регламентують відповідні процедури. Про це в коментарі Укрінформу заявив начальник відділу інформаційно-аналітичного забезпечення Державіаслужби Ігор Зелінський.

Він нагадав, що в Україні діє заборона на використання повітряного простору України та повітряного простору над відкритим морем, де відповідальність за обслуговування повітряного руху покладено на Україну.

Також заборонено всі види прямих і транзитних польотів через вказаний повітряний простір для авіакомпаній РФ і повітряних суден, зареєстрованих в реєстрах РФ.

За словами Зеленського, Державіаслужба співпрацює з територіальним управлінням Державного бюро розслідувань в Києві в його розслідуванні польоту Бойка і Медведчука в Москву.

Вчора повідомлялося, що ДБР відкрило кримінальне провадження проти співробітників Держприкордонслужби та Державної авіаційної служби через візит Бойка і Медведчука в Москву.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проект"Новая нормальность" и как в ней дальше жить