RU

Боуг задоволений темпами перемовин про посилену угоду між Україною та ЄС

08.07.2008, 14:15

Голова представництва єврокомісії в Україні Ієн Боуг відмічає дуже швидке просування процесу перемовин з укладення посиленої угоди між Україною та ЄС. Про це він заявив на спільній прес-конференції з послами Франції та Чехії в Україні.

"Хочу відмітити дуже швидке просування процесу перемовин", - сказав І. Боуг, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

І. Боуг звернув увагу на тенденцію, яку він спостерігає в Україні щодо того, що якщо не відбуваються перемовини щодо членства України в ЄС, значить взагалі нічого не відбувається. "Це абсолютно не відповідає дійсності", - сказав І. Боуг. Він нагадав, що зараз ведуться перемовини стосовно укладення посиленої угоди між Україною та ЄС. За його словами, перемовини щодо цього документу складаються з двох частин – політичної і економічної (стосовно створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС).

І. Боуг звернув увагу на те, що перемовини з ЄС із цих питань ведуться постійно, і їх просування він оцінює дуже позитивно. Представник Єврокомісії відмітив, що така позитивна динаміка спостерігається, незважаючи на ті труднощі, з якими Україна зіткнулася минулого року.

Крім того, голова представництва Єврокомісії в Україні сказав, що обидві сторони в ході цих перемовин мають дуже високі амбіції, і якщо їх вдасться реалізувати, то Україна істотно наблизиться до ЄС. "Україна насправді буде складовою частиною внутрішнього ринку Європи", - сказав І. Боуг.

Відповідаючи на питання журналістів, які поцікавилися, чи вплинули інституційні зміни в ЄС на хід перемовин, І. Боуг сказав, що насправді ЄС не вирішив ще всіх цих інституційних питаннь, але такий стан справ супроводжував усю історію процесу перемовин між Україною та ЄС. Тому він прогнозує, що перемовини і далі будуть вестися такими ж темпами, як і зараз.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини