RU

Боуг не розділяє оптимізму щодо переговорів про Зону вільної торгівлі

08.07.2008, 13:59

Прогноз щодо того, що переговори про створення Зони вільної торгівлі між Україною та ЄС завершаться ще до кінця цього року, глава представництва Єврокомісії в Україні Ієн Боуг розцінює як дуже оптимістичний. Про це він заявив на спільній прес-конференції з послами Франції та Чехії в Україні.

"Завершення перемовин до кінця цього року - цей підхід я розцінюю як дуже оптимістичний", - сказав І. Боуг, котрого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

І. Боуг зазначив, що переговори про створення зони вільної торгівлі між Україною та ЄС ведуться дуже хорошими темпами. "Переговори про зону вільної торгівлі просуваються дуже добре, на мій погляд", - сказав І. Боуг. Він повідомив, що зараз переговори ґрунтуються на письмових текстах, що вже є значним кроком вперед. Представник Єврокомісії також зазначив, що не варто давати занадто оптимістичних прогнозів, оскільки це не завжди є вдалим підходом.

І. Боуг дотримується більш зваженого підходу до цього питання. Він вважає виправданим те, що переговори ведуться окремо як щодо політичної частини посиленої угоди, так і щодо економічної. "Затверджувати одну частину угоди, не знаючи, яким буде зміст іншої частини – такий підхід є достатньо складним і містить певні ризики", - сказав І.Боуг.

Нагадаємо, Віце-прем'єр-міністр України Григорій Немиря заявляв, що переговорний процес з ЄС щодо створення зони вільної торгівлі не перевищить п'ятирічного періоду.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини