RU

Боротися з путінськими ЗМІ промиванням мізків небезпечно-Ткаченко

28.04.2014, 11:44
Боротися з путінськими ЗМІ промиванням мізків небезпечно-Ткаченко - Фото
Олександр Ткаченко (фото - Facebook)
Боротися з антиукраїнською пропагандою в російських ЗМІ такими ж методами - промиваючи глядачеві мізки - безглуздо і небезпечно. Про це в інтерв'ю ЛІГАБізнесІнформ сказав гендиректор групи каналів 1+1 Олександр Ткаченко.

"Боротися з цим (пропагандою, - ред.) такими ж методами безглуздо і небезпечно. З нашого боку можна тільки розмовляти з глядачем, нашим глядачем. Тому що ось ці російські страхи присутні і в Донецькій, і в Луганській області. І справлятися з ними можна тільки за допомогою розмови, а не за допомогою промивання мізків. Якщо ми сповідуємо інші цінності, то ми не можемо діяти тими ж методами, що і колеги, і просто розгорнути контрпропаганду", - вважає Ткаченко.

Також Ткаченко відзначає, що пропаганда - це внутрішня позиція російських журналістів та менеджменту ЗМІ. "Це нова російська ідеологія - про царя і батьківщину, де мало є місця особистісній свободі. Вона викликана комплексами, невірою в те, що люди, які були тут, на Майдані, сповідують інші цінності, і страхом перед самими собою визнати, що таке можливо, інакше вся ця система напівправди, відвертої неправди - просто зруйнується", - зазначив він.

Повний текст інтерв'ю з Олександром Ткаченком 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини