RU

Боротьбу Ради з кризою перенесли на Хеллоуїн

31.10.2008, 07:27

Боротьбу Ради з кризою перенесли на Хеллоуїн
Сьогодні, 31 жовтня, Верховна Рада продовжить свою роботу над мінімізацією наслідків впливу світової фінансової кризи на Україну. Зокрема, сьогодні має бути розглянуто законопроект про першочергові заходи щодо запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України.

30 жовтня Голова Верховної Ради Арсеній Яценюк заявив, що Комітет ВР з питань митної і податкової політики частково завершив розгляд прийнятого в середу у першому читанні законопроекту про мінімізацію світової фінансової кризи на економіку України, и на цей момент остаточне рішення Комітет не прийняв. Спікер дав доручення, щоб законопроект було розглянуто і Комітетом з економічної політики, і Комітетом з питань фінансів і банківської діяльності.

А. Яценюк при цьому відзначив, що наразі остаточного, узгодженого варіанта законопроекту, який міг би бути прийнятий у другому читанні, немає. "Для того, щоб було враховано усі пропозиції і щоб ми не "пороли гарячку" і не прийняли законопроект, який не отримав би необхідної кількості голосів, запропоновано таку позицію керівників фракцій: зараз засядуть два додаткові комітети, і до законопроекту 3309-4-п (антикризовий проект, прийнятий у першому читанні - ред.) ми перейдемо вранці", - сказав вчора А. Яценюк.

Нагадаємо, 29 жовтня Верховна Рада України прийняла у першому читанні законопроект "Про першочергові заходи із запобігання негативним наслідкам фінансової кризи і про внесення змін до деяких законодавчих актів України", поданий Президентом України Віктором Ющенком. За таке рішення в середу проголосувало 248 народних депутатів. Відповідно до Постанови про прийняття законопроекту у першому читанні, профільному Комітетові ВР доручено врахувати пропозиції всіх авторів альтернативних законопроектів при допрацюванні до другого читання.

Парламентський "звіт про пророблену роботу" за 29 жовтня >>>

Про українську боротьбу з кризою читайте у статті "Віддача Тимошенко. Перше читання" >>>

Усе про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини