RU

Бородянський розповів про плани на посаді радника Зеленського

29.07.2019, 15:52
Бородянський розповів про плани на посаді радника Зеленського - Фото
Бородянский

Позаштатний радник президента  Володимира Зеленського Володимир Бородянський зробив першу заяву, розповівши про свої плани на новій посаді. Про це він написав у Facebook

Бородянський заявив, що Україна повинна запропонувати своїм артистам підтримку, захист і прозорість оцінювання їх роботи, а для іноземців створити такі умови, які будуть стимулювати їх працювати тут.

"Щоб знову, навіть не з'являлося питань, чому серіал "Чорнобиль" HBO і Sky знімали не в Україні, а в Литві", - написав Бородянський.

На думку нового радника, держава повинна стати стратегічним захисником таких галузей, як мистецтво, спорт та інформаційна безпека.

"Всі ці галузі повинні жити і розвиватися з чітким розумінням своїх завдань, функціоналу і кінцевої мети", - заявив радник.

Одночасно з цим, на думку Бородянського, країна також повинна розуміти кінцеву мету кожної з цих галузей, щоб спільно з ними працювати на свого "кінцевого замовника - громадянина".

"Саме гуманітарна сфера формує культурний капітал країни, а він в свою чергу - формує те, як ми живемо і які відносини будуємо", - підкреслив новий радник.

Також Бородянський сформував завдання для президента: "Спільно з депутатами, індустрією, експертами, науковим співтовариством - створити гуманітарну стратегію, сформувати конкретну програму дій, базу для зміни і появи нового законодавства, трансформувати інфраструктуру гуманітарної сфери відповідно до затвердженої парламентом стратегії".

29 липня президент Зеленський призначив Володимира Бородянського позаштатним радником.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини