Боксери і Меджліс: ФСБ пов'язала "екстремістів" з Чубаровим

21.05.2018, 12:45
Боксери і Меджліс: ФСБ пов'язала
Фото: сайт роспропаганди про Донбас

Силовики окупаційної влади в Криму рапортували про "розкриття діяльності екстремістської групи", створення якої приписали помічнику нардепа Верховної Ради Мустафи Джемілєва "за вказівкою лідера Меджлісу Рефата Чубарова за підтримки СБУ". Про це йдеться в заяві ФСБ Росії, пише пропагандистський ресурс ТАСС.

За версією окупантів, "зловмисники" нібито планували "вчинення злочинів з мотивів політичної ворожнечі з метою залякування проросійськи налаштованих кримських татар".

ФСБ вважає, що "групу екстремістів" сформували в Харкові, причому в неї входили помічник депутата Ерол Велієв та "колишні боксери Олександр Стешенко і Третьяков". Cтешенко був "розкритий" 11 квітні при в'їзді в Крим, стверджують окупанти, додаючи, що за кожну акцію їм обіцяли по $500.

Також вони повідомили, що на початку року нібито ці люди підпалили коктейлями Молотова будинок муфтія Криму Еміралі Аблаєва.

Велієву та Третьякову заочно пред'явили звинувачення за "створення екстремістського співтовариства", вербування в нього і участь в ньому.

Як уточнює кримський журналіст Антон Наумлюк, після затримання на "Чонгарі" Cтешенко пропав 24 квітня, а його адвокат не зміг отримати відповідь від ФСБ та інших окупаційних відомств, де знаходиться його підзахисний.

Читайте також: Геноцид кримськотатарського народу: головне про трагедію

"Ми є свідками, а багато з нас і безпосередніми жертвами нових репресій. Як правило, при плануванні та реалізації будь-яких провокацій ФСБ ставить комплексні завдання; в даному випадку однією з цілей є спроба дискредитації Меджлісу перед міжнародною спільнотою. Тим більше, саме в ці дні Міжнародний суд ООН зажадав у РФ пояснень про причини невиконання нею рішення Суду від квітня 2017 року про скасування заборони на діяльність Меджлісу", - відреагував у себе в Facebook Чубаров.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю