RU

Богословська закликала депутатів розібратися зі "змовою" між БЮТ і ПР

02.06.2009, 09:27

Народний депутат Інна Богословська закликає колег з парламенту вимагати скликання зборів фракцій і з'ясувати ситуацію зі "змовою між групами" у БЮТ і Партії регіонів. Про це йдеться в її зверненні до депутатів, текстом якого володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Коментуючи можливість створення нової коаліції, І.Богословська сказала: "Змова між групами в БЮТ і ПР може призвести до створення нової революційної ситуації в Україні. А що нам, 440 народним депутатам, відомо про змову 10 людей з приводу розподілу країни, влади і власності? У чому полягають домовленості щодо запланованих ними змін Конституції?.. За рахунок приниження чиїх прав і на користь кого ці домовленості досягнуто? Якою може стати країна внаслідок реалізації цієї змови? Про це невідомо ні депутатам, ні навіть керівництву Верховної Ради. Те, що відбувається аморально, протизаконно і антидемократично".

На думку І.Богословської, народні депутати мають на зборах своїх фракцій отримати відповіді на питання, у чому зміст переговорів між БЮТ і Партією регіонів, які документи підготовлені і підписані і "хто особисто бере участь у змові".

Нагадаємо, в пресі з'явилася інформація про те, що лідери БЮТ і Партії регіонів Юлія Тимошенко і Віктор Янукович узгодили проект "Великого договору", який передбачає створення широкої коаліції, а також текст нової Конституції. Крім того, в договорі прописано спільні дії БЮТ і Партії регіонів до 2024 року, в тому числі участь в парламентських виборах єдиним блоком.

Заступник голови фракції Партії регіонів Олександр Єфремов підтвердив інформацію про переговори по коаліції, але запевнив, що остаточного рішення ще немає.

Водночас, у БЮТ заперечують наявність домовленостей про створення коаліції з Партією регіонів. Про це журналістам заявив лідер фракції БЮТ у Верховній Раді Іван Кириленко. "Не поспішайте, нічого такого немає на даний момент", - наголосив парламентар.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>
БЮТ: довідка і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини