RU

Богословська: Януковича знову "підставили"

02.07.2009, 11:25

Лідера Партії регіонів Віктора Януковича знову "підставили", цього разу - змінами до Закону "Про вибори Президента України". Про це сьогодні на прес-конференції заявила народний депутат Інна Богословська. За її словами, прийнятий вчора у першому читанні проект змін до виборчого закону дозволяє провести масштабні фальсифікації президентських виборів на користь старих політичних сил.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Богословська наголосила: "Януковича знову підставили. У нього відрив у рейтингу перевищує 10%. Навіщо йому фальсифікація результатів виборів? Оскільки автори законопроекту Андрій Портнов і Олександр Лавринович, - ті ж, хто був авторами більшості законів, розроблених БЮТ і Партією регіонів під час їхніх прихованих домовленостей, - ми розуміємо, що існують якісь групи і в Партії регіонів, які роблять все для того, щоб їхній лідер не отримав перемоги на цих виборах. Треба розуміти, що ми знову маємо справу з прихованою політикою, і знову цей закон розроблявся в абсолютній таємниці".

І.Богословська вказала, що звернулася з листом до Партії регіонів з приводу цього законопроекту. За її словами, далеко не всі лідери партії знають, до яких наслідків може привести прийняття цього Закону в цілому. Зараз "регіонали" вивчають документ, і є надія, що здорові сили в Партії регіонів не підтримають документ у другому читанні, - вказала також народний депутат.

Нагадаємо, вчора Верховна Рада України прийняла за основу законопроект, який передбачає скорочення виборчої кампанії до 90 днів. За внесення змін до низки законодавчих актів щодо виборів Президента (проект N4741) проголосували 367 народних депутатів. Якщо законопроект приймуть, термін виборчого процесу буде скорочено з 120 до 90 днів. Крім того, документ знімає обмеження на розмір виборчого фонду кандидата в президенти, який зараз становить 50 тисяч мінімальних зарплат. Передбачається, що добровільний внесок фізичної особи у виборчий фонд одного з кандидатів не зможе перевищувати 400 мінімальних зарплат (зараз - 25). Також не обмежується сума власних коштів кандидата, яка може бути перерахована у виборчий фонд, і кошти партії або блоку, що висунув кандидата в президенти.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини