RU

Богословська: Україні потрібно обрати харківського президента

20.11.2009, 14:36

Кандидат на пост Президента України Інна Богословська заявляє, що Україні потрібна нова модель економічного розвитку країни – інноваційна, основана на високих технологіях, а не на "шароварщині" і важкій металургії. На її думку, прикладом такої моделі може стати м. Харків з його науковим потенціалом.

"Україні потрібні технології завтрашнього дня. І одним із міст, який є носієм цих ідей, є Харків з його енергомашинобудуванням, приладобудуванням, радіоелектронікою, авіакосмічною промисловістю. Саме ці галузі повинні стати локомотивом нової української економіки", - наголосила вона.

І. Богословська також зазначила, що не можна допустити, щоб Харків з центру промисловості і високих технологій, освіти і культури, перетворився в ринок. "Харків – це ядерна і термоядерна енергія, це кристали, генна інженерія, системи управління космічними польотами, важке машинобудування", - нагадує політик.

На її думку, Україну врятує тільки національне високотехнологічне виробництво, а не ринки, на яких торгують імпортними товарами. Для себе вона ставить мету, щоб напис "made in Ukraine" з'явився на світових ринках високотехнологічної продукції, а не тільки на чушках металу.

"Тому я вважаю, що Україні потрібно обрати харківського президента. Людину, яка втілює абсолютно іншу модель розвитку економіки – модель XXI століття", - зазначила І. Богословська, нагадавши, що в її предвиборочій програмі "Дорога правди. Робота. Порядок. Віра" передбачена система держзамовлень для модернізації залізниць, автошляхів, ТЕК, суднобудування, генної інженерії. У програмі пропонується звільнити від податків на два роки суми, що направляють підприємства на закупівлю нового обладнання, вжити інших заходів для розвитку економіки.

Досьє на Інну Богословську: біографія, виступи, заяви >>>
Вибори Президента Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини