RU

Богословська просить Медведька перевірити факти відключення тепла

20.02.2009, 17:41

Народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська звернулася у Генеральну прокуратуру України з проханням перевірити факти відключення тепла в деяких регіонах. На її думку, ця ситуація вимагає невідкладного втручання правоохоронних органів, оскільки Закон України "Про теплопостачання" забороняє відключати тепло під час опалювального періоду.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі народного депутата, крім того, Постанова Верховної Ради України "Про оплату житлово-комунальних послуг населенням України" від 18 березня 1999 року забороняє органам виконавчої влади і органам місцевого самоврядування, а також підприємствам і організаціям (всіх форм власності) відключати житлові приміщення від енерго-, тепло-, водо- і газопостачання і відселяти громадян у разі неоплати послуг ЖКГ у зв'язку з невиплатою заробітної плати або пенсій.

"Треба перевірити, на основі яких нормативно-правових актів, документів, вказівок або доручень відбуваються або відбувалися відключення від теплопостачання в багатьох українських регіонах. А за результатами такої перевірки з метою недопущення порушення конституційних прав громадян вжити відповідних заходів і притягнути до відповідальності винних", - вважає І.Богословська.

Крім того, І.Богословська вимагає від обласних ТКЕ надати інформацію про факти відключення тепла в регіонах.

Нагадаємо, днями Міністр з питань житлово-комунального господарства Олексій Кучеренко заявив, що відключення від тепла установ і будинків в регіонах відбувається з вини підприємств теплокомуненерго, які заборгували значні суми за газ.

"Тепло ніхто нікому не відключав. Підприємствам, які заборгували за газ, не подається газ. І не треба на цьому спекулювати. Підприємствам теплокомуненерго, які не розрахувалися за газ своєчасно, які наростили борги, не подають газ", - заявив він.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини