RU

Богословська пророкує Тимошенко вирок

12.07.2011, 13:10

Розгляд справи Юлії Тимошенко в суді завершиться вироком. Про це сьогодні на прес-конференції заявила голова тимчасової слідчої комісії парламенту по газових контрактах, народний депутат від Партії регіонів Інна Богословська.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богословська зазначила, що вчора в суді прокуратура надала докази того, що адвокат Тимошенко Микола Титаренко протягом декількох місяців мав можливість знайомитися з матеріалами справи, оскільки був технічним помічником її захисника Сергія Власенка і власноруч знімав копії з матеріалів кримінальної справи.

Богословська зазначила, що стаття, за якою звинувачується Тимошенко, не передбачає обов'язкової участі адвоката, і екс-прем'єр може або знайти собі нового захисника, не затягуючи судовий процес, або захищатися самостійно.

При цьому Богословська нагадала, що суддя запропонував Тимошенко адвоката за державний рахунок.

"З процесуальної точки зору суд проходить в рамках закону, абсолютно. Заяви Тимошенко про те, що її адвокату не дають можливості знайомитися зі справою, розбилися об документальні підтвердження того, що у нього була можливість знайомитися зі справою… І у нас є, я думаю, об'єктивні підтвердження того, що справа буде завершена вироком", - сказала вона.

Нагадаємо, учора суддя Родіон Кірєєв оголосив перерву в розгляді справи Тимошенко до 15 липня. Тим самим суд задовольнив клопотання екс-прем'єра, яка заявила відведення своєму адвокату Миколі Титаренку і просила три дні на пошуки нового адвоката.

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>
Справа Тимошенко: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини