RU

Богословська про нову кримінальну справу: Тимошенко не можна випускати з країни

11.04.2011, 16:35
Богословська про нову кримінальну справу: Тимошенко не можна випускати з країни - Фото
f25ce1aba853ca94ad2791749747b81d.jpg

Богословська про нову кримінальну справу: Тимошенко не можна випускати з країни

Генеральна прокуратура України повинна ще раз підтвердити підписку про невиїзд колишньому Прем'єр-міністру Юлії Тимошенко у зв'язку з новою кримінальною справою. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявила народний депутат із фракції Партії регіонів, глава Тимчасової слідчої комісії (ТСК) ВР із газових угод з Росією часів прем’єрства Юлії Тимошенко щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки країни Інна Богословська (на фото).

"Треба негайно підтвердити підписку про невиїзд вже у цій кримінальній справі і нікуди Тимошенко не випускати, тому що у нас є підстави вважати, що багато мільярдів доларів, вивезені з України через фірми сім'ї Тимошенко, можуть бути використані нею для того, щоб піти від відповідальності. Її категорично не можна випускати з країни", - наголосила І.Богословська.

"З тих матеріалів, які ТСК має на цей момент, безумовно, у діях Тимошенко є факт підроблення директив. Враховуючи, що на їхній основі були підписані газові угоди, звичайно ж, підтверджується факт зловживання службовим становищем", - додала нардеп-регіонал.

"Це моя особиста думка, оскільки рішення ТСК на цю тему ще не було: те, що я бачу як заслужений юрист України - це факти підроблення документів, зловживання службовим становищем і перевищення влади", - сказала І.Богословська.

На її думку, кримінальна справа буде доведена до кінця, якщо "не втрутяться потойбічні сили, які у свій час "допомогли" припинити всі справи проти Тимошенко і членів її сім'ї з ЄЕСУ". "Якщо не буде беззаконня і корупції - справа дійде до кінця. Ця справа стане прикладом для всіх чиновників", - заявила І.Богословська.

Нагадаємо, раніше Верховна Рада України створила ТСК з газових угод із Росією. Цього разу - щодо ознак державної зради у сфері економічної безпеки України у період роботи уряду Ю.Тимошенко. Глава комісії - регіонал І.Богословська.

Раніше Прем'єр-міністр Микола Азаров висловив думку, що екс-прем'єр Ю.Тимошенко у 2009 році підписала "кабальний" газовий контракт із Росією в обмін на списання боргів у $450 млн. з корпорації "Єдині енергетичні системи України" (ЄЕСУ).

11 квітня Генпрокуратура порушила проти Юлії Тимошенко кримінальну справу за газовими контрактами 2009 року. Як зазначили у ГПУ - за фактом перевищення влади і службових повноважень при укладенні газових контрактів.

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Юлія Тимошенко: біографія та добірка новин>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини