RU

Богословська пояснила, чому була "занадто агресивною"

16.06.2009, 14:08

Народний депутат Інна Богословська в останні роки поводилася занадто емоційно і агресивно, оскільки була у відчаї і думала, що "ідол Тимошенко, створений мільйонами обдурених людей, так і не буде розвінчаний". Про це вона заявила під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net. За її словами, зараз вона вже стала спокійніша, тому, що "суспільство прозріває".

"Що стосується зайвої емоційності, яка бувала у мене в останні роки... Я Вам поясню. Феномен Тимошенко я знаю ще з тих часів, коли вона разом з Лазаренком і Єдиними енергетичними системами України поставила на коліна практично всю промисловість країни, коли ця "парочка" втопала в золоті і доларах, а робітники обкрадених ними заводів отримували зарплату хлібом, трусами і арматурою. Тому, коли ця пані прийшла до влади, ще 4 лютого 2005 року я закликала всіх не вірити брехні, що виливається з цих вуст, і говорила про те, що ця людина не має права на владу в Україні. Сьогодні більшість людей це також зрозуміли, і я цьому дуже рада. Але тільки вдумайтеся: більше 4 років я була майже самотня і не почута у своєму справедливому висловлюванні. Тому останній рік я була майже у відчаї, і на якийсь момент мені здалося, що нація ніколи не прозріє. Я з жахом думала, що ідол Тимошенко, створений мільйонами обдурених людей, так і не буде розвінчаний. І тому я щиро намагалася достукатися до людей, щоб разом з цими страшним аморальним "лідером" Україна не провалилася на саме дно", - розповіла І.Богословська.

За словами народного депутата, багато друзів дуже лаяли її за "зайву агресивність" в деяких ефірах. "Напевно, це обурення і "крик волаючого у пустелі", які Вам здалися "базарними", відображають внутрішній стан мільйонів простих українців, які готові криком кричати від сьогоднішнього становища в країні. Напевно, вони так само, як і я, обурені якістю сьогоднішньої влади і вимагають її зміни... Сьогодні, коли багато хто вже переконався у моїй правоті, намагатимуся бути більш стриманою", - пообіцяла вона.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>Цей захід проводиться в Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: [email protected]
Детальніше про Прес-центр>>>

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини