RU

Богословська не відмовиться від крісла у Верховній Раді

27.05.2009, 13:00

"Вихідець" з Партії регіонів Інна Богословська не збирається складати депутатський мандат, хоч таке бажання у неї було. Про це вона заявила на прес-конференції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, І.Богословська відзначила: "У мене було страшне бажання це зробити, я мала намір це зробити наступного тижня. Але потім, коли я побачила той обсяг бруду, який вилито в Інтернеті, і раптом деякі депутати заявили про те, що я маю скласти мандат, хоча до цього нічого такого не було, стало зрозуміло, що Богословська в парламенті, яка може заблокувати трибуну, яка може підняти незгідних депутатів і не дати можливості проголосувати в парламенті те, що не має бути проголосовано, якраз дуже і не потрібна в стінах парламенту".

На думку І.Богословської, найближчим часом буде розвиватися "псевдоморалістична кампанія", метою якої буде відібрати у неї мандат. "Я вчора порвала цю заяву, вона була. Більше того, я можу сказати, що всередині фракції я двічі вже заявляла, що я складаю мандат. Були дуже серйозні моменти, коли фракція готова була проголосувати низку корупційних законів за змовою з деякими групами у БЮТ - я на тих етапах вже двічі заявляла, що складаю мандат", - зокрема, наголосила І.Богословська.

Нагадаємо, раніше І.Богословська вирішила вийти з Партії регіонів і боротися за крісло Президента. "Я приймаю відповідальне рішення: я виходжу з Партії регіонів і оголошую про намір перемогти на президентських виборах 2010 року в Україні. Я вступаю у боротьбу, щоб, ставши Президентом України, забезпечити країні роботу, порядок і віру", - йдеться в заяві І.Богословської, текстом якої володіє ЛІГАБізнесІнформ.

Водночас, рішення І.Богословської вийти з Партії регіонів і висунути свою кандидатуру на виборах Президента України не стало для партії несподіванкою. Про це заявив лідер партії Віктор Янукович, коментуючи відповідну заяву І.Богословської.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>
Партія регіонів: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини