RU

Богословська ініціює закрите засідання Ради з проблем "Нафтогазу"

06.07.2009, 12:01

Народний депутат Інна Богословська ініціює проведення закритого засідання Верховної Ради з питань фінансового становища НАК "Нафтогаз України". Відповідний проект постанови вже підготовлено і сьогодні буде зареєстровано.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі І.Богословської, народний депутат наголосила: "Інформація про те, що уряд змушує НАК "Нафтогаз України" взяти кредит у розмірі $4 млрд., підтверджує плачевний стан справ у газовому комплексі країни. До яких наслідків призведе новий газовий контракт, я попереджала у лютому, коли очолювала спеціальну слідчу комісію. Висновків виконавча влада не зробила, і зараз нам треба провести професійну дискусію в режимі закритого засідання парламенту. Чекати більше ніколи, адже йдеться не стільки про НАК "Нафтогаз України", скільки про національну безпеку країни".

За словами І.Богословської, також треба найближчим часом "провести засідання Ради національної безпеки і оборони, створити широку групу переговорників і шукати точки зіткнення з нашим партнером Росією в газовому питанні".

"За час роботи комісії ми виявили всі причини "газової кризи". Ще тоді ми сказали, що новий газовий контракт нам невигідний, що він закладає системні ризики і в майбутньому несе загрозу національної безпеки країни. Життя довело нашу правоту. Зараз для оплати поставок газу вмикають друкарський станок, просять грошей у ЄС і Росії, але нічого не роблять для розв'язання проблеми", - вважає І.Богословська. Як один з варіантів розв'язання проблеми народний депутат пропонує створити газотранспортний консорціум.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомили, що Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко нібито змушує "Нафтогаз" взяти кредит у $4 млрд. у компаній, близьких до Володимира Путіна. Відповідний проект договору нібито був підготовлений у Москві і може бути підписаний 7 липня.

Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>
НАК "Нафтогаз України": довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини