RU

Богословська, Гриценко і Тягнибок запевняють, що хабарів ніколи не давали

02.12.2009, 18:00

Кандидати на пост Президента Інна Богословська, Анатолій Гриценко і Олег Тягнибок ніколи не давали хабарів. Про це вони заявили під час Інтернет-дискусії "Боротьба з корупцією: обіцянки кандидатів" на порталі ЛІГА.net.

Зокрема народний депутат І. Богословська зазначила: "За все життя я не дала жодного хабара. На жаль, саме з цієї причини я і була змушена розпрощатися з адвокатською діяльністю. Бути мовчазним свідком того, як тотальна корупція точить древо правоохоронної і судової системи, перетворюючи адвокатів із захисників на переносників хабарів, просто було неможливо".

Депутат А. Гриценко заявив, що ніколи не тільки не давав, але й не брав хабарів. Водночас він додав: "Не вважаю хабарем випадки, коли дякував лікарям коробкою цукерок, пляшкою вина після лікування когось із близьких або вітав з початком навчального року або Днем вчителя тих педагогів, які вчать моїх дітей. Це було від душі, вони не вимагали і не розраховували на подарунки чи привітання. Це просто нормальні людські відносини".

Лідер ВО "Свобода" О. Тягнибок, на питання, чи доводилося давати коли-небудь хабара, відповів: "Не принижуся".

Питання відвідувачів порталу ЛІГА.net кандидатам у президенти, їхнім представникам, політологам і експертам у питаннях боротьби з корупцією, а також відповіді >>>

Інна Богословська: біографія та добірка новин>>>
Анатолій Гриценко: біографія та добірка новин>>>
Олег Тягнибок: біографія та добірка новин>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини