Богословська бачила Фірташа всього двічі. Все інше - легенда

16.06.2009, 15:25

Народний депутат Інна Богословська стверджує, що не співпрацює з співвласником "Росукренерго" Дмитром Фірта

Народний депутат Інна Богословська стверджує, що не співпрацює з співвласником "Росукренерго" Дмитром Фірташем, а легенда про цей "тісний зв'язок" - чорні технології штабу БЮТ. Про це вона заявила під час Інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net.

"Що стосується Фірташа - або чесно, або ніяк. З цією людиною я бачилася усього два рази в житті. Один раз рік тому під час зустрічі з ініціативи моїх друзів, і один раз - несподівано в ефірі "Інтера". Звичайно, ніякої співпраці між нами немає, якщо ми бачилися усього двічі", - зокрема, заявила І.Богословська, відповідаючи на відповідне питання користувача порталу ЛІГА.net.

При цьому І.Богословська пояснила, "звідки ж з'явилася ця легенда про мій тісний зв'язок з Фірташем".

"Всі вже знають або здогадуються про те, як працюють чорні технології штабу БЮТ. Найпоширеніше правило цих технологій - створити образ ворога, а потім до цього образу приколювати, пришпилювати всіх інших недругів. Помітьте, та ж сама технологія була використана штабом БЮТ і щодо мене... Я дійсно чудово розбираюся в проблемах газу, і це не має ніякого стосунку до Фірташа особисто. Газовим бізнесом я ніколи не займалася", - сказала депутат.

Дмитро Фірташ: біографія і добірка новин>>>
Інна Богословська: біографія і добірка новин>>>Цей захід проводиться у Прес-центрі Інформаційного агентства ЛІГАБізнесІнформ
за адресою: Київ, вул. Шамрила, 23

тел.: (044) 593-16-37
e-mail: press@liga.net
Детальніше про Прес-центр>>>