RU

Богомолець заявила, що писала Януковичу зовсім іншого листа

05.08.2011, 12:26

Заслужений лікар України Ольга Богомолець підтвердила, що в липні написала відкритий лист президенту Віктору Януковичу, в якому дякувала йому за сприяння в припиненні руйнування Олександрівської клінічної лікарні та Меморіального парку академіка Богомольця у Києві. Однак тексту листа від української інтелігенції на адресу глави держави вона не бачила. Про це Богомолець заявила в четвер на 5 каналі.

"Я про цей лист дізналась від ректора Києво-Могилянської академії, який мені подзвонив, і потім з телефонних дзвінків різних людей. Тексту листа я не бачила, ні з ким з тих людей, які поставили свої підписи під цим листом, не спілкувалася", - сказала вона.

Богомолець вважає, що справа української інтелігенції - не давати владі розслаблятися, висловлювати власну позицію і підтримувати інтереси громадян.

Нагадаємо, представники української інтелігенції написали лист президенту Януковичу, де схвалили його реформаторський курс.

"Ми в цьому на Вашому боці, пане президент. І ми впевнені, на вашому боці більшість українців, які хочуть, щоб в країні був порядок. Ви праві, демократія - це не хаос і не безладдя... Йдіть відважно обраною Вами дорогою - реформуйте Україну, не допустіть згортання реформ, ламайте корупцію і ведіть державу до демократичного правління. З вами - народ", - заявили вони.

Президент Києво-Могилянської академії Сергій Квіт так пояснив появу свого підпису під листом від української інтелігенції: "Я підписав лист президенту України на підтримку ініціативи Ольги Богомолець. Мені не хочеться радіти провалам і неуспіхам влади, знов відсуваючи реалізацію наміченого на невизначене майбутнє. Адже саме в Україні проходить наше життя", - зазначив Квіт.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини