Богдан: Зеленський все вирішує сам

30.07.2019, 14:27
Богдан: Зеленський все вирішує сам - Фото
Андрій Богдан (фото - Андрій Гудзенко/LIGA.net)

В Офісі президента заявляють, що всі рішення  Володимир Зеленський приймає самостійно. Про це сьогодні на брифінгу повідомив глава ОП Андрій Богдан, відповідаючи на питання, коли президент внесе кандидатуру прем'єра.

Він зазначив, що так само, як і всі перебуває в невіданні з приводу того, кого вибере президент на посаду глави уряду, хоча і знає більше прізвищ претендентів.

"Треба взагалі зрозуміти, що в нашій команді всі рішення приймає президент. І різні чутки і домисли не мають ніякої реальності. Він проводить співбесіди, зустрічається з багатьма людьми, в тому числі з кандидатурами в міністерства і органи центральної влади", - сказав він.

У випадку з кандидатурою прем'єра, уточнив Богдан, це не буде одноосібним рішенням президента, оскільки свою програму і своє бачення претендент на посаду глави Кабміну повинен донести і народним депутатам.

Раніше представник Зеленського в Кабінеті міністрів  Андрій Герус заявив, що вибрати прем'єр-міністра через рекрутерів об'єктивно неможливо, а обговорення прізвищ кандидатів на посаду "шкодить цим людям".

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Історії"Машуня, посчитай таблетки". Хватило ли баскетболисту Окунскому перед смертью морфина