Богдан пояснив, кого консультує Хорошковський

31.10.2019, 09:40
Богдан пояснив, кого консультує Хорошковський - Фото
Андрій Богдан (Фото: Володимир Гонтар/ЕРА)

Голова офісу президента зазначив, що олігарх безкоштовно консультує голову митниці і не є її "тіньовим керівником"

Офіс президента користується послугами колишнього українського медіа-магната і олігарха Валерія Хорошковського в питаннях консультацій щодо митниці. Про це заявив голова Офісу президента Андрій Богдан в інтерв'ю Українській правді.

У той же час Богдан підкреслив, що Хорошковський не є "тіньовим керівником" митниці.

"Ні, він зовсім не може бути керівником. Так, він нас консультує. Але реальним керівником митниці є Максим Нефьодов (голова митниці, - ред.). Я в нього дуже сильно вірю, і це моє особисте і надія, до якої я доклав максимум зусиль, щоб дати можливість йому працювати, щоб він реалізував ці свої ідеї. На жаль, у нього зараз не дуже вдається. Або, скажемо так, дуже не вдається", - пояснив Богдан.

Читайте також: Хорошковський повернувся. Чим він відомий і чому про це так багато говорять

Відповідаючи на питання, чому саме допомагає Хорошковський, і чи прислухається до нього Нефьодов, Богдан сказав: "Не знаю. Ми не впливаємо на те, чи дослухається – не дослухається. Він вивчає, де критичні точки, як це змінити, як виправити. Які процеси, які мають наслідки, і дає якісь рекомендації. Ми тільки починаємо цю роботу, і я маю надію, що вона приведе до позитивних результатів".

Голова офісу президента вважає, що призначенню на посаду Хорошковського заважає його "певний бекграунд".

"З точки зору нашої ідеології, що ми не беремо тих людей, які мають бекграунд політичний, то ні, неможливо. З точки зору ефективності, на мій, виключно мій погляд, це було б напевно, правильне рішення", - зазначив Богдан.

Він уточнив, що Хорошковський надає консультації на безкоштовній основі, оскільки в Офісу президента станом на сьогодні на це "немає грошей".

Хорошковський був головою Служби безпеки за президентства Віктора Януковича, а також міністром фінансів і віце-прем'єром в уряді Миколи Азарова.

  • 10 жовтня президент Володимир Зеленський підтвердив, що у нього на Банковій була особиста зустріч з Хорошковським, деталі якої він розкривати поки не буде.
  • Хорошковський після повернення в Україну заявив, що "робить бізнес" у країні.

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнер проєкту – sweet.tvДенис Роднянський: "Якщо у нас є спеціалісти голлівудського рівня, то і кіно буде"