RU

Богдан і люстрація. Верховний суд поставив крапку в справі

23.09.2019, 17:22
Богдан і люстрація. Верховний суд поставив крапку в справі - Фото
Андрій Богдан (Фото: прес-служба президента)

Верховний суд України відхилив скаргу на рішення суду першої інстанції щодо призначення Андрія Богдана главою Адміністрації президента. Про це йдеться в рішенні, опублікованому в Єдиному реєстрі.

У суді заявили, що "прийшли до висновку про відсутність підстав для задоволення апеляційної скарги". Таким чином Верховний суд підтвердив рішення суду нижчої інстанції, згідно з яким позивачу відмовили в задоволенні позову. Ним суд просили визнати указ Зеленського від 21 травня про призначення Богдана протиправним і скасувати його.

Також у Верховному суді заявили, що суд першої інстанції при винесенні рішення не допустив порушень норм процесуального права.

  • 21 травня Зеленський призначив особистого адвоката олігарха Ігоря Коломойського  Андрія Богдана главою Адміністрації президента.
  • Раніше Богдан заявив, що оскільки посада голови АП виведена з-під дії закону про держслужбу, то на неї нібито не поширюється дія закону про люстрацію. Він також заявив, що потрапив під закон про люстрацію несправедливо.
  • До цього Схеми повідомляли, що Богдан підпадає під обмеження люстраційного закону й не може працювати на державній службі.
  • 24 травня призначення главою адміністрації Зеленського оскаржили в суді.

Читайте також: Люстрація залишається в силі: КСУ скасував голосування щодо закону

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини