RU

Богатирьова веде корумпований бізнес, - соратник Тимошенко

11.02.2013, 11:12
Богатирьова веде корумпований бізнес, - соратник Тимошенко - Фото
Раїса Богатирьова
Народний депутат від фракції Батьківщина Андрій Сенченко вимагає в Генпрокуратури провести перевірку діяльності фірми Фармстандарт-Біолік, яку пов'язують із сином міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової Олександром Богатирьовим.

За словами депутата, 8 лютого 2013 року він мав намір "в залі парламенту провести публічний допит пані Богатирьової щодо її сімейного бізнесу на людських життях", однак через блокаду трибуни Ради засідання не відбулося.

У зв'язку із цим політик вимагає Генпрокуратуру відповісти на питання: наскільки в Україні обгрунтована тотальна вакцинація від вірусного гепатиту В немовлят в перші години їхнього життя і в яких європейських країнах вона практикується; чи можна довіряти офіційним результатам розслідування причин смерті дітей, народжених без паталогій і померлих після вакцинації препаратами "в умовах, коли виробником вакцин є син міністра", у якого виробника фірма Фармстандарт-Біолік купувала вихідні матеріали і чи були в ланцюжку офшорні компанії; коли Олександр Богатирьов став акціонером компанії і коли він переоформив пакет акцій на партнера та ін

"Для... захисту українських експертів від тиску міністра Богатирьової вважаю за необхідне залучення до цього експертів Всесвітньої організації охорони здоров'я", - йдеться в заяві Сенченка, оприлюдненому прес-службою ВО Батьківщина.

У своїй заяві депутат наводить приклади: 1 грудня 2011 року в місті Лозова Харківської області о 11:25 померла дівчинка, яку вакцинували препаратом фірми Фармстандарт-Біолік о 9:00. Офіційна причина смерті не встановлена. 5 серпня 2012 року в Горлівці Донецької області була вакцинована новонароджена дівчинка, 7 серпня вона померла. Офіційною причиною смерті назвали те, що дитина "задихнувся їжею". 4 квітня 2012 рокув Кіровську Луганської області була вакцинована новонароджена дівчинка, 7 квітня вона померла від нібито "синдрому випадкової смерті".

"У кожному із цих та ряду інших випадків, за моїми даними, лікарям нав'язували висновки про те, що летальні випадки не пов'язані з вакцинацією", - стверджує політик.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров'я спростувала інформацію про причетність її сина до діяльності компанії Фармстандарт-Біолік, яку ЗМІ звинувачують у випуску вакцин, що спричинили смерть вісьмох українських дітей. Богатирьова також заявила, що смерть цих дітей не пов'язана з вакцинацією.

Досьє на Андрія Сенченка

Досьє на Раїсу Богатирьову

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини