RU

Богатирьова стала членом Академії медичних наук України

22.06.2012, 10:57
Богатирьова стала членом Академії медичних наук України - Фото
Раїса Богатирьова
Національна академія медичних наук України обрала віце-прем'єра, міністра охорони здоров'я Раїсу Богатирьову членом-кореспондентом академії за спеціальністю соціальна медицина.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, на засіданні в Інституті травматології та ортопедії президент НАМН, академік Андрій Сердюк вручив Богатирьової відповідний диплом.

Присутні на заході академіки наголосили, що покладають великі надії на віце-прем'єра, яка є лікарем і вченим. Богатирьова, у свою чергу, подякувала їм за довіру. "Хочу подякувати вам за таку високу оцінку моєї діяльності у сфері охорони здоров'я. Подякувати вам за довіру і за відповідальність, яку ви на мене поклали. Тепер у мене потрійна відповідальність: віце-прем'єра, міністра охорони здоров'я та члена-кореспондента Академії медичних наук", - сказала вона.

Богатирьова також пообіцяла використати на благо української медицини весь свій управлінський досвід, в тому числі отриманий під час роботи секретарем РНБО.

"Особливо важливим напрямком в соціальній медицині сьогодні відводиться профілактиці захворювань. І я дуже розраховую на вашу, вчених і лікарів, допомогу в цьому напрямку. Виступаючи на 65-ій сесії Генеральної асамблеї ООН, президент України Виктор Янукович озвучив наш вектор на довгі роки вперед: ми повинні модернізувати систему первинної медико-санітарної допомоги так, щоб знизити смертність від неінфекційних, серцево-судинних, онкологічних захворювань, смертність від травм. Знизити її абсолютно реально", - підкреслила вона.

Віце-прем'єр повідомила, що першорядне завдання системи охорони здоров'я до 2020 року - збільшити середню тривалість життя в Україні до 72 років.

Крім того, Богатирьова виступила з пропозицією до присутніх в залі вчених і лікарів підготувати проект закону про самоврядування лікарів.

Досьє на Раїсу Богатирьову
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини