RU

Богатирьова не шкодує, що у неї забрали крісло віце-прем'єра

26.12.2012, 11:24
Богатирьова не шкодує, що у неї забрали крісло віце-прем'єра - Фото
Раїса Богатирьова
Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова не шкодує про повноваження віце-прем'єра, - їй вистачає і того, що залишилося. Про це вона заявила сьогодні в коментарі журналістам.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Богатирьова зазначила, що відсутність у неї повноважень віце-прем'єра не позначиться на функціонуванні галузі охорони здоров'я: "Мені достатньо того обсягу повноважень, який сьогодні є. Справа в тому, що в попередньому уряді посади віце-прем'єрів були об'єднані з посадами міністрів і, безумовно, це накладало відбиток на те, що багато часу приділялося питанням координаційним ".

На запитання, чи комфортно їй в новому колективі, Богатирьова відповіла: "Я медиків люблю, мені комфортно в медичному середовищі. В Кабінеті міністрів я представляю медиків України, відстоюю їх права, а також інтереси пацієнтів і їх права. Тож, починаючи з наступного року, буду шукати більшу кількість партнерів у цій роботі".

На прохання прокоментувати збільшення кількості жінок у складі уряду Богатирьова сказала: "Я не ділю співробітників Кабміну на жінок і чоловіків. Тут повинні працювати люди, які відповідають вимогам, професійно готують рішення уряду. Головне, щоб Кабінет міністрів справлявся зі своїми завданнями".

Нагадаємо, в попередньому уряді Богатирьова була віце-прем'єр-міністром - міністром охорони здоров'я України. У новому Кабміні віце-прем'єрські повноваження були у неї відібрано, і тепер вона просто міністр.

Янукович призначив новий уряд: список міністрів

Досьє на Раїсу Богатирьову


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини