RU

Богатирьова розповіла главам СНД про основні пріоритети України

10.10.2008, 14:55

Україна розглядає СНД як один із важливих механізмів реалізації в рамках Співдружності перспективних проектів, передусім у сфері економічного співробітництва. Про це заявила Секретар Ради національної безпеки і оборони України Раїса Богатирьова на засіданні Ради глав держави СНД у Бішкеку (Киргизька Республіка).

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі РНБО, в форматі закритого і пленарного засідання широкого кола сторони розглянули 21 питання. У процесі обговорення ряду принципових і важливих для взаємовідносин питань, Україна підписала рішення з 10 пунктів порядку денного, 6 з яких із застереженнями, і підтримала протокольне рішення.

Основним питанням, з якими виступала українська сторона, було питання № 1 порядку денного про Стратегії економічного розвитку СНД. Ініціатором і основним розробником документа була українська сторона. Представляючи документ перед Радою глав держав СНД, Р. Богатирьова особливо наголосила, що "Україна розглядає СНД як один із важливих механізмів реалізації в рамках Співдружності перспективних проектів у різних сферах, передусім у сфері економічного співробітництва".

Представник України виразила впевненість, що нинішній основний пріоритет - завершити перший етап з формування Зони вільної торгівлі та її удосконалення відповідно до норм і правил СОТ.

Досьє на Раїсу Богатирьову >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини