RU

Богатирьовій немає місця у Партії регіонів

25.09.2008, 14:50

Секретарю РНБО Раїсі Богатирьовій зараз немає місця у Партії регіонів. Про це сьогодні сказав лідер партії Віктор Янукович.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ , В. Янукович уточнив: "У нас конфлікту не було. Вона обрала собі шлях, і вона пішла своїм шляхом, а партія висловила свій погляд". За його словами, цей шлях Р. Богатирьова обрала самостійно.

"Це її справа, ми не робимо з неї ворога, але політично ми стали на різних позиціях", - відзначив Янукович, додавши, що "будь-яку позицію треба поважати, але у Партії зараз їй місця немає".

Нагадаємо, політрада Партії регіонів виключила зі своїх лав Р. Богатирьову. Незадовго до цього вона висловила впевненість у тому, що Україна повністю підтримує позицію країн Європи і членів НАТО у питанні вирішення кризи на Кавказі. При цьому Р. Богатирьову підтримав Б. Колесников, відзначивши, що до неї можна було застосувати м'якше дисциплінарне стягнення. Пізніше Секретар РНБО заявила, що перед народним депутатом Борисом Колесниковим також стоїть загроза виключення з Партії регіонів.

Досьє на Раїсу Богатирьову >>

Досьє на Віктора Януковича >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини