RU

Блоку Литвина цікаво, хто їх замовив у ЗМІ

27.09.2011, 13:22
Блоку Литвина цікаво, хто їх замовив у ЗМІ - Фото
2787aec0095ab8de568cc22c1b4033d9.jpg

Блоку Литвина цікаво, хто їх замовив у ЗМІ

Голова Верховної Ради України, лідер Народної партії Володимир Литвин не проводив засідання, на якому нібито було оголошено про злиття його партії з Партією регіонів. Про це ЛІГАБізнесІнформ заявили представники партії Литвина.

"Журналісти в своїй публікації спираються на результати наради, якої просто не було в природі. Виходячи з цього можете зрозуміти, для чого це було написано, хто написав і навіщо. Мені просто цікаво, хто замовив цю публікацію", - наголосив народний депутат з фракції Блоку Литвина Олег Зарубінський.

Політик здивований, як журналісти можуть наводити в своїй статті найдрібніші деталі наради, якої не було.

Разом з тим, відповідаючи на питання, чи планує Блок Литвина вести переговори про злиття з ПР, Зарубінський зазначив, що партія знаходиться в постійному процесі комунікації з ключовими суб'єктами політики. "Але все те, що написано в сьогоднішній публікації в ЗМІ з деталями - це не просто не відповідає дійсності, такого просто не було. А вони навколо неіснуючої наради намотали купу подробиць", - зазначив політик.

Також раніше прес-секретар Литвина Ольга Чорна заявила, що інформація про проведення зустрічі Литвина з партійним активом Народної партії, про яку пишуть українські ЗМІ, не відповідає дійсності.

Нагадаємо, газета Комерсант-Україна в своїй статті "Подпал под слияние" написала про те, що переговори про злиття Народної партії і Партії регіонів практично завершені. Нібито на минулому тижні Литвин повідомив головам регіональних організацій Народної партії про те, що ці політичні сили об'єднаються, а сам він стане заступником глави ПР. "22 вересня в Раді пройшли збори всіх регіональних керівників партії. Володимир Михайлович повідомив, що все вже майже вирішено - Народна партія вливається в Партію регіонів, а він стане заступником її голови", - розповів один з обласних керівників партії Литвина.

Володимир Литвин: біографія, новини>>>
Блок Литвина: довідка, новини>>>

Петро ШУКЛІНОВ


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини